WRC - 🇪🇺 Közép-Európai Rally
WRC - 🇯🇵 Japán Rally
ERC - 🇭🇺 Rally Hungary

Jó eredménnyel alapozná meg Turán Frigyes és Zsiros Gábor az idei évet a Rally Hungaryn (videó)

A Motorsport Mánia legújabb adásában Turán Frigyes és Zsiros Gábor voltak a vendégek. A hét év után ismét összeülő páros beszélt a közös versenyzés újra kezdéséről, a Rally Hungaryról és a 2024-es ORB célokról is.

Német Gábor a legújabb Skodával áll rajthoz a Rally Hungaryn

Német Gábor és Németh Gergely tavaly az ORB negyedik helyét szerezte meg év végén, ennek ellenére a 2023-ban használt Hyundai i20 N Rally2-t az Eurosol Racing Team Skoda Fabia RS Rally2-es autójára cseréli.

Kalle Rovanpera teljesítheti az Észt Rally szervezőjének álmát?

Az Észt Rally idén ugyan csak az ERC-naptárban kapott helyet, azonban Urmo Aava szeretné, ha idén is indulna a versenyen egy WRC-pilóta.

Neuville: Nem az autó gyorsaságán múlik a kenyai siker

Thierry Neuville szerint akár szerencsés és balszerencsés is lehet, hogy a Szafari Rallyn elsőként kell indulnia az első napon. A belga versenyző szerint az...

Sikert-sikerre halmoznak Kimi Räikkönen gyerekei; Robin gokartban, Rianna tornában lett első

Rianna Räikkönen után Kimi Räikkönen legidősebb gyereke, Robin is nyerni tudott a maga sportágában.

Korábban érkezik a 2025-ös WRC versenynaptár

Egyelőre csak öt futamnak biztos a helye 2025-ben.

Katsuta egyik legsikeresebb versenyén javíthat a Svéd Rally után

Takamoto Katsuta legsikeresebb versenye a kenyai Szafari Rally, ahol korábban kétszer is dobogóra tudott állni, ezért az afrikai versenyen szeretne javítani a nem jól sikerült Svéd Rally után.

Fourmaux Kenyában is folytatná idei jó szereplését

Adrien Fourmaux a Svéd Rallyn elért első dobogós eredmény után a világbajnokság harmadik helyéről várhatja a Szafari Rallyt, ahol szeretné folytatni eddigi jó idei szereplését.

Lappi szerint a problémák elkerülése már felér a sikerrel Kenyában

Esapekka Lappi a Svéd Rallyn aratott győzelem után Kenyában már annak is örülne, ha el tudná kerülni a problémákat.
24,581RajongókTetszik
1,902KövetőkKövetés
1,980FeliratkozóFeliratkozás

F1

Munster: Historic és Rally2-es autó után már nagyon várom, hogy Rally1-es autóval is indulhassak Kenyában

Grégoire Munster már indulhatott Kenyában Rally2-es és historic versenyautóval is, azonban Rally1-es járművel idén először fog versenyezni.
Az erőviszonyoknak megfelelően Chris Ingram nyerte a Brit Rally Bajnokság szezonnyitóját, a 2019-es Európa-bajnokot csak megközelíteni tudták riválisai.