back to top
2024. június 24. 05:09

Francia győzelem a jubileumi Ypres Rallyn

A 60 éves Ypres Rally történelme során új győztest jegyezhettek fel idén, miután a francia Stéphane Lefebvre szerezte meg a győzelmet az autót váltót belga címvédő előtt.

Nyolc év után ismét dobogóra állna Lengyelországban Evans

Elfyn Evans némi tapasztalatot már tudott gyűjteni a Lengyel Rallyról a múltban, nyolc éve már dobogóra is tudott állni a WRC2-ben, ezt pedig idén a Rally1-es Toyotával ismételné meg.

Fourmaux feledtetné Szardíniát első Lengyel Rallyján

Adrien Fourmaux első Lengyel Rallyján áll rajthoz jövő héten, és a számára új versenyen szeretné feledtetni a nem jól sikerült Szardínia Rallyt.

A Hyundai engedélyére is szükség volt Latvala legutóbbi versenyén

Jari-Matti Latvala is rajthoz állt a múlt hétvégén rendezett Pohjanmaa Rallyn, amihez a Hyundai Motorsport engedélyét is ki kellett kérni, mivel a Toyota Gazoo Racing csapatfőnöke Esapekka Lappi navigátorával, Janne Fermmel állt rajthoz.

Ogier nem zárja ki, hogy ismét rajthoz áll Le Mans-ban

Sébastien Ogier 2022-ben több versenyen is indult a WEC-ben, és rajthoz állt a legendás Le Mans-i 24 órás versenyen is. Idén ismét kilátogatott a versenyre, majd elárulta, lehet, hogy egyszer még visszatér versenyzőként is.

Öt év után ismét aszfaltos pályákon rendezik meg a Székesfehérvár Rallyt – Versenykiírás

Megjelent az Országos Rally Bajnokság negyedik versenyének versenykiírása, mely szerint a Székesfehérvár Rally 2019 után ismét aszfaltos pályákon kerül megrendezésre.

A korcsoportgyőztes Wirtmann nem győzte mesélni a kalandokat a Mecsek Rally után

Kalandos versenye volt Wirtmann Ferencnek és Kerekes Józsefnek az Országos Historic Rally Bajnokság harmadik fordulóján, a Mecsek Rallyn, ahol a szokásosnál többet kockáztattak. Ennek ellenére a magyar értékelésben a D korcsoportot és a D2-es kategóriát is megnyerték. A nemzetközi historic mezőnyben abszolút értékelésben negyedikek lettek, D csoportban pedig Zippo Audi Quattrója mögött a második helyet szerezték meg.

Érdi történelmi pécsi sikere sokat ért a Historic Eb-n is

Ifjabb Érdi Tibor és Kerék István többször is problémával küzdött, azonban így is sikerült történelmi sikert aratnia a Mecsek Rally Historic Eb mezőnyében, a győzelem pedig a bajnokságban is igen sokat ért.

László Zoltán és Mang Huba is megerősítette bajnoki helyezését a Mitropa Kupa mecseki versenyén

A Mitropa Kupa pécsi versenyén Hadik András szerezte meg a győzelmet, azonban László Zoltán és a historic mezőnyben Mang Huba is jól szerepelt, így a két skodás versenyző megerősítette bajnoki helyezését a szezon ötödik versenyén.