2024. április 25. 21:49

KezdőlapERCBonato idén visszatér Magyarországra

Bonato idén visszatér Magyarországra

-

Yoann Bonato tavaly ugyancsak a szezon felén állt rajthoz, mégis az ERC abszolút harmadik helyét szerezte meg. A francia versenyző idén is legalább ekkora programot szeretne teljesíteni a kontinensbajnokságon.

Yoann Bonato tavaly ugyancsak négy versenyen indult az ERC nyolc futama közül, azonban spanyol győzelmével, Kanári-szigeteki és Római harmadik helyével, valamint lett 10. helyével sikerült megszereznie az év végi harmadik helyet.

A francia versenyző megerősítette, hogy 2023-ban is folytatja ERC karrierjét, mégpedig legalább négy versenyen.

Bonato a Fafe Rallyval kezd, majd a Kanári-szigetek, Róma és a magyar Rally Hungary következik programjában.

A 39 éves citroenes versenyző az Eb mellett a Francia Rally Bajnokságban teljes szezonra készül, és próbálja megszerezni ötödik bajnoki címét.