2024. április 29. 20:01

KezdőlapERCCsütörtök éjfélig még kedvezményesen lehet megvásárolni a V-Híd Rally Hungary belépőit

-

Az ERC és ORB szezonnyitó V-Híd Rally Hungaryre igen erős mezőny adta le nevezését, a versenyzőknek pedig három napon át összesen 13 gyorsasági szakaszon lehet szurkolni.

A Rally Hungary korábban már volt szezonzáró verseny, és 2019-ben a zempléni futam végén szerezte meg Chris Ingram és Ross Whittock az Európa-bajnoki címet, miközben a versenyt Turán Frigyes és Bagaméri László nyerte.

Az idei évre új helyszínen, Veszprém környékén és már szezonnyitóként rendezik meg a V-Híd Rally Hungaryt, melyen az ERC versenyzők mellett az ORB mezőny is látható lesz.

A Veszprémi versenyen rajthoz áll az elmúlt két ERC-szezon bajnoka, Efrén Llarena és Hayden Paddon, de a tavalyi szezon dobogós versenyzői, Martins Sesks és Mads Ostberg is, akiknek a HUMDA Országos Rally Bajnokság versenyzői igyekeznek majd megnehezíteni dolgukat.

A pénteken kezdődő V-Híd Rally Hungaryre még április 11. 24 óráig van lehetőség kedvezményesen megvásárolni a belépőket. Ne maradj le róluk!