2024. április 29. 09:08

KezdőlapNE VEDD ELLoeb Volkswagennel is legyőzhetetlen, továbbra is veretlen 2023-ban

Loeb Volkswagennel is legyőzhetetlen, továbbra is veretlen 2023-ban

-

Sébastien Loeb megőrizte idei veretlenségét a rallysportban, miután első Volkswagen Polo R5-tel teljesített versenyén is nyerni tudott.

Sébastien Loeb nyerte a Francia Kupa hétvégi versenyét, a Charlemagne Rallyt, melyen először indult Volkswagen Polo R5-tel.

A kilencszeres világbajnok ennek ellenére egy szakasz kivételével folyamatosan az élen tudott állni, és végül 15.9 másodperc előnnyel nyert a citroenes Stéphane Lefebvre ellőtt, míg a harmadik helyen Chris Ingram zárt ugyancsak VW-nel további 9 tizedmásodperc hátránnyal.

Loeb így idén továbbra is veretlen a rallysportban, hiszen első versenyén, az Azori-szigeteken Skjodával tudott az élen zárni, míg a hétvégén indult második versenyén.