2024. április 24. 16:20

KezdőlapORBOrfű Rally3: Zákányi rajt-cél győzelemmel kezdte a szezont

Orfű Rally3: Zákányi rajt-cél győzelemmel kezdte a szezont

-

Zákányi János és Vidécz Zsolt a rajttól a célig vezetve nyerte a Rally3-as szezon első idei versenyét, az Orfű Rallyt a Takács-Takács és a Fábián-Ihász kettősök között.

Zákányi János és Vidécz Zsolt a Rally3-as mezőny számára kiírt négy szakaszból hármat megnyerve 23,1 másodperc előnnyel nyerte az Orfű Rallyt.

A második helyen nagy csatában Takács Istvánék zártak, mindössze 1,8 másodperccel megelőzve a Fábián Lóránt-Ihász László kettőst, míg a negyedik helyen Téczely Tamás és Bányai Barna 14,4 másodperc további hátránnyal végzett.

Geng Bence és Geng Ferenc a korábbi Opel Corsát lecserélve komoly csatát megnyerve szerezte meg az ötödik helyet a Hondával, míg mögöttük Magyar Péter és Pap Dániel 0,8 másodperc, Szabó Zsolt és Lengyel László 1,1 másodperc, Gráber Tamás és Sándor Csaba 2,7, Békési Richárd és Tóth Gergely 6,1, Pallaghy Botond és Szalay Sándor 11,3 másodperc hátránnyal zárt.

A Rally3 bajnokság következő versenyét Egerben rendezik április 30-május 1. között.