2024. március 29. 15:15

KezdőlapORBKazincbarcika Rally: Zákányi idei harmadik győzelmét szerezte

Kazincbarcika Rally: Zákányi idei harmadik győzelmét szerezte

-

Zákányi János és Vidécz Zsolt idei harmadik győzelmét szerezte a Rally3-as bajnokságban, ezúttal Kazincbarcikán nem találtak legyőzőre.

Zákányi János tovább menetel az év végi cél felé, miután rajt-cél győzelmet aratott a Kazincbarcika Rallyn, így a Rally3 idei négy futamából hármat sikerült megnyernie.

A második helyen Békési Richárd és Tóth Gergely zárt, akik az első kör után még csak 3,6 másodperc hátrányban voltak, a másodikban azonban ez a lemaradás 10,2 másodpercre nőtt.

Jóna Gábor és Garam Balázs a verseny felénél még a harmadik helyen állt, azonban a második körben a bajnoki címvédő Bíró Gergő és Bíró Balázs, valamint Tejcsi és Fodor Csaba is megelőzték.

Bíróék végül a harmadik helyet 38,8 másodperc hátránnyal szerezték meg, míg Tejcsiéket 4,8, Jónáékat pedig 17 másodperccel előzték meg.

A bajnokságban Zákányiék tovább növelték előnyüket az élen.

Kazincbarcika Rally nem hivatalos végeredmény (Rally3)