2024. április 19. 22:23

KezdőlapORBZákányi a szezonzárót is simán húzta be

Zákányi a szezonzárót is simán húzta be

-

A már bajnokként induló Zákányi János és Vidécz Zsolt nyerte a Rally3-as Zemplén Rallyt Takács Istvánék és Geng Bencéék előtt. Lenkey Ákosék a második helyen állva komoly időt vesztettek a záró szakaszon.

Zákányi Jánosék a második körben már mindkét szakaszt megnyerték a Zemplén Rallyn, így végül 29 másodperc előnnyel zárták a versenyt, és a szezonzárón is nyerni tudtak.

A már a Mediterrán Rallyn bajnoki címet szerző ladás versenyzők szezonbeli hatodik győzelmüket szerezték a hetedik futamon.

A második helyen Lenkey Ákos és Drótos Cintia álltak az utolsó szakasz előtt, azonban ott több mint negyedórát vesztettek műszaki hiba miatt, így Zákányiék mögött Takács István és Takács István zárt, míg a harmadik helyet Geng Bence és Geng Ferenc szerezte meg további 7.1 másodperc hátránnyal.