2024. március 29. 08:30

KezdőlapORBZákányi vezet féltávnál, holtverseny a második helyen

Zákányi vezet féltávnál, holtverseny a második helyen

-

Takács István nyerte a Zemplén Rally első szakaszát a Rally3-ban, majd a másodikon a már bajnok Zákányi János vette át a vezetést.

Takács István és Takács István kezdett a legjobban a Rally3 zempléni versenyén az első szakaszt megnyerve, míg a másodikon Lenkey Ákos és Drótos Cintia volt a leggyorsabb, azonban féltávnál a már bajnok Zákányi János és Vidécz Zsolt vezet, míg a második helyen egyaránt 3.9 másodperc hátránnyal Takács istvánék és Lenkeyék állnak.

Úgy tűnik, a győzelem a három páros között fog eldőlni, miután a negyedik helyen Geng Bence és Geng Ferenc hátránya már 25.7 másodperc.

Délután ismét teljesíti a mezőny a mai két szakaszt, míg a harmadik, a Disznókő-Mád szakasz nem szerepel a Rally3 programjában.