2024. április 26. 04:57

KezdőlapORBBrutális versenyt hozott az 1994-es Veszprém Rally (videó)

Brutális versenyt hozott az 1994-es Veszprém Rally (videó)

-

Alaposan próbára tette az 1994-es Veszprém Rally a mezőnyt, hiszen a Magyar Rally Bajnokság harmadik futamán 88 rajthoz állóból csupán 29 páros látta meg a célt.

Az 1994-es ORB szezon harmadik versenyét Veszprémben tartották, ahol 10 szakasz vár a 88 rajthoz állóra. A 146 kilométeres versenytávot azonban csak 29 páros tudta teljesíteni.

A murvás futamon Ranga László és Büki Ernő bár nyolc szakaszt is tudott nyerni, ifj. Tóth János és Papp György így is közel tudott hozzá maradni és végül 32 másodperc döntött a lanciás pécsi páros javára. Rangáék így három verseny után már két győzelemmel vezették a bajnokságot.

A harmadik helyen Farangó Szabó András és Gergely Ferenc több mkint 3 perc hátránnyal zárt, míg Ferjáncz Attila és Tóth Csaba hat és fél perc hátránnyal zárt a negyedik helyen.

A Premier Videó Stúdió felvételeivel vissza tudunk tekinteni a nagyon nehéz versenybe.