KezdőlapORBLenkey Ákos szoros csatában vezeti az ORB3-as Diósgyőr Rallyt

Lenkey Ákos szoros csatában vezeti az ORB3-as Diósgyőr Rallyt

-

Szoros küzdelemben Lenkey Ákos és Drótos Cintia vezet az ORB3-as Diósgyőr Rallyn az első két szakasz után Péter Pál és Dudás István Márton, valamint Békési Richárd és Bernát Martin Zsolt előtt.

A Diósgyőr Rally ORB3-as mezőnyében az első szakaszt Rimár Tamás és Csicsely Pál nyerte, azonban egy 20 másodperces büntetés miatt az első éllovas Lenkey Ákos és Drótos Cintia volt.

A második gyorsaságin Péter Pál és Dudás István Márton autózta a legjobb időt, azonban az élen továbbra is Lenkey maradt, de előnye csupán 1.1 másodperc féltávnál Péterék előtt.

A harmadik helyen Békési Richárd és Bernát Martin Zsolt áll mindössze 3.3 másodperc hátránnyal, míg Rimárék a negyedikek.

A bajnoki címre Lenkeyék, Péterék, Békésiék mellett Tamás Gyuláék is esélyesek még, azonban ők már jelentős hátrányban állnak az ötödik helyen.

Rácz Gábornak és Gyöngyösi Marcellnek még ugyancsak volt esélye az abszolút bajnoki címre, azonban a ladás kettős műszaki hiba miatt a pálya szélére kényszerült a második szakaszon.

Az ORB3-as mezőnynek még két gyorsasági van hátra a bajnokságból.

Diósgyőr Rally, állás 2 szakasz után (ORB3)