2024. április 23. 21:43

KezdőlapWRCDelecour simán nyert, László Zoltán negyedik

Delecour simán nyert, László Zoltán negyedik

-

Francois Delecour nyerte a Monte-Carlo Rally WRC2 Masters Cup kategóriáját, László Zoltán nagyszerű eredményt elérve a negyedik helyen zárt.

Francois Delecour rajt-cél győzelmet szerzett a WRC2 Masters Cup mezőnyében az idei Monte-Carlo Rallyn, ahol minden szakaszt meg tudott nyerni a Skoda Fabia RS Rally2-vel, így végül 4:34 perc előnnyel zárt az élen a kategória tavalyi bajnoka, az olasz Mauro Miele előtt, aki szintén az új Skodával indult.

A kategória harmadik helyét az osztrák Johannes Keferböck szerezte meg, régebbi Skodával.

László Zoltán és Zsiros Gábor ugyancsak minden szakaszt teljesíteni tudott a hercegség versenyén, és végül a kategória negyedik helyét szerezte meg a célba érő nyolc versenyző közül.

Fotó: Makai Gergely / @World / MGR Images