2024. április 23. 21:02

KezdőlapERCHerczig tízen kívül a kvalifikáción

Herczig tízen kívül a kvalifikáción

-

Luis Monzón nyert, míg Herczig Norbert 13. helyen zárta a Kanári-szigetek Rally kvalifikációját, melyen 18 eredmény született.

A helyi Luis Monzón és Jose Carlos Deniz érte el a Kanári-szigetek Rally kvalifikációjának legjobb eredményét, aki 1.4 másodpercet tudott javítani Simon Wagner és Gerald Winter szabadedzés első idején.

A kvalin Efrén Llarena és Sara Fernández lett a második 0,581 ezred, és Simone Campedelli, valamint Tania Canton a harmadik ezredre azonos idővel.

Herczig Norbert és Igor Bacigál a 18 eredményt elérő versenyző közül a 13. helyen zárt 3,154 ezredmásodperc hátránnyal.

A Kanári-szigetek Rally hamarosan a shakedown szakasszal folytatódik, ahol a további három magyar versenyző, László Martin-Berendi Dávid, Herczig Patrik-Bán Viktor, valamint az Eb értékelésben nem érdekelt, Csomós Miklós és Nagy Attila is áll rajthoz.