2024. március 28. 13:07

KezdőlapNE VEDD ELKlausz Kristófék a Mitropát, Neubauer a versenyt vezeti

Klausz Kristófék a Mitropát, Neubauer a versenyt vezeti

-

Megkezdődött az osztrák Lavanttal Rally, melynek első szakaszán Klausz Kristóf és Csányi Botond a harmadik idővel kezdtek, míg a leggyorsabb Hermann Neubauer és Ursula Mayrhofer volt.

Hétvégén rendezik az Osztrák Rally Bajnokság és a Mitropa Kupa második versenyét, a Lavanttal Rallyt, melyen több magyar páros is rajthoz áll.

A verseny első szakaszán Hermann Neubauer és Ursula Mayrfoher volt a leggyorsabb 9,1 másodperccel megelőzve Simon Wagnert és Gerald Wintert.

A harmadik időt Klausz Kristóf és Csányi Botond érte el 10,8 másodperc hátránnyal, ami egyben a Mitropás legjobb eredmény is lett.

A nemzetközi sorozatban Albert von Thurn und Taxis és Bernhard Ettel 7,5 másodperc lemaradással a második, míg Armin Kremer és Timo Gottschalk (képen) további hat tized hátránnyal a harmadik.