2024. április 27. 16:44

KezdőlapNE VEDD ELLászló Martin győzelemmel debütált új autójával a Rally Show Santa Domenica versenyen

-

László Martin és Bán Viktor rajt-cél győzelmet aratott a horvát évzáró ”buli” versenyen, a Rally Show Santa Doomenica versenyen.

László Martin és Bán Viktor mind a négy szakaszon a legjobb idővel célba érve szerezte meg a győzelmet a horvát Rally Show Santa Domenica versenyen. A hibátlan teljesítmény ellenére azonban csupán 10.3 másodperccel előzte meg a pécsi páros a mindössze 16 éves olasz Giovanni Trentint és navigátorát, Danilo Fappanit.

László Martin, a Hungarian Motorsport Academy tagja ezen a versenyen indult először az új Skoda Fabia RS-sel.

A verseny harmadik helyén a szlovén Mark Skulj és Matej Car zárt ugyancsak Skodával, 12.9 másodperccel elmaradva Lászlóéktól és 8 tizeddel megelőzve Ollé Sándort és Paukovics Lillát.

A legjobb nem skodás versenyző az osztrák Kevin Raith és Claudia Maier lettek Ford Fiesta Rally2-vel.

A legjobb tíz versenyző közé még a hosszú idő után ismét versenyen induló Elek István, valamint Kovács Antal, és Tóth Tibor tudott beférni a magyar versenyzők közül.