2024. március 29. 11:16

KezdőlapORBCsomós vette át a vezetést, Turán hatalmasat esett (videó)

Csomós vette át a vezetést, Turán hatalmasat esett (videó)

-

Az Ózd Rally második körében Csomós Miklós vette át a vezetést Vincze Ferenctől, míg a harmadik helyre Mads Ostberg zárkózott. Turán Frigyes hatalmasat esett a kör második szakaszán.

Az Ózd Rally második körében az első két szakaszt Mads Ostberg nyerte, majd a verseny leghosszabb szakaszán Csomós Miklós volt a leggyorsabb, így a kört Csomós zárta az élen, előnye azonban csupán 2 tizedmásodperc Vincze Ferenc és 2.3 másodperc a korábban 10 másodperc büntetést kapó Mads Ostberg előtt.

Velenczei Ádám Ostberg előzésével a negyedik helyre csúszott 4 másodperccel követve a bajnokság éllovasát.

Turán Frigyes a negyedik helyről a mai ötödik szakaszon esett hatalmasat egy bal első defekt miatt, a baleset után etap lett a gyorsasági. Szerencsére a balesetben csak az autó sérült, Frici és navigátora, Farnadi Ágnes jól vannak.