2024. június 26. 02:54

KezdőlapORBKovács Dominik Mecsek Rallyn aratott győzelmével az ORB3-as bajnokság élére állt

-

Kovács Dominik nyerte a Mecsek Rally ORB3-as versenyét, sikerével pedig a bajnokság élére is állt Bíró Gergőt és Kosztolányi Lászlót megelőzve.

A Mecsek Rallyt Bévárdi Péter és Kanász Cintia várhatta az ORB3-as bajnokság első helyéről, akik nyerni tudtak Diósgyőrben.

A pécsi versenyen azonban már korán balesetet szenvedtek, így a riválisoknak lehetőségük nyílt, hogy átvegyék a bajnokság első helyét.

Baksai az ORB2-t, Kovács az ORB3-at nyerte a Mecsek Rallyn

Ez pedig Kovács Dominiknak és Kovács Zoltánnak sikerült, akik nyertek a Mecsekben, így 15 pont előnyre tettek szert a bajnokság harmadik futama után a második helyre lépő Bíró Gergő – Bíró Balázs kettős előtt.

A pécsi verseny második helyén célba érő Kosztolányi László és Horváth Szimonetta a bajnokság harmadik helyén 19 pont hátránnyal áll, míg Bévárdiék a kiesést követően 24 pontos hátrányba kerültek a negyedik helyen.

A bajnokság július közepén a vegyes talajú Székesfehérvár Rallyval folytatódik.