2024. március 29. 06:25

KezdőlapWRCÖt éve a cél előtt 750 méterrel hajtott parkolóba Meeke

Öt éve a cél előtt 750 méterrel hajtott parkolóba Meeke

-

Kris Meeke a 2017-es Mexikó Rallyn biztos előnyben volt, amikor az utolsó szakasz célja előtt egy parkolóba csúszott a Citroen C3 WRC-vel.

Kris Meeke szinte már a kezében érezhette a győztesnek járó kupát a Mexikó Rallyn, 2017-ben, amikor a Power Stage vége előtt 750 méterrel egy parkolóba csúszott.

Az észak-ír citroenes 37. 2 másodperc előnnyel vezetett ekkor a fordos Sébastien Ogier előtt.

Meeke kétségbeesetten kereste az útat a parkoló autók között, amin visszatérhetett volna a pályára, amit végül sikerült is megtalálnia és előnyéből még egy defekt ellenére is maradt 13.8 másodperc, így megszerezte a győzelmet.

Találkozz világklasszis rallyversenyzőkkel és szurkoljunk együtt a magyar menőknek! Csapj le Te is a Rally Hungary jegyekre, most még elővételes áron! Jegyek: https://rallyhungary.com/jegyek/