2024. április 27. 20:54

KezdőlapWRCBertelli ismét Rally1-es autóval fog versenyezni

Bertelli ismét Rally1-es autóval fog versenyezni

-

Lorenzo Bertelli az idei svéd WRC futam és a Rally Legend után ismét Rally1-es autóval áll rajthoz, ezúttal az olasz Rally del Brunello versenyen.

Lorenzo Bertelli idei első versenye a Svéd Rally volt, ahol kipróbálta a Rally1-es Toyotát és végül a 14. Helyen ért célba.

Az olasz versenyző ezt követően bár úgy nyilatkozott, hogy visszatér a Rally1-es Fordhoz, melyet tavaly vezetett, amennyiben lesz még lehetősége hibrid autóba ülni.

Ennek ellenére a Rally Legend Star kategóriájában ismét a japán márkával állt rajthoz. Ebben a kategóriában nem volt időmérés, így csak a szurkolóknak autózott Bertelli.

A szezon azonban nem ért még számára véget, hétvégén az olasz Rally del Brunello versenyen indul, ismét Toyotával.

A hétvégi versenyen 11 gyorsasági és 84.84 km versenytáv vár a mezőnyre.