2024. április 18. 19:35

KezdőlapORBOrfű Rally2: Spindler nyert, Geiger kiesett

Orfű Rally2: Spindler nyert, Geiger kiesett

-

Spindler Jenő és Csizmadia Csaba nyerte az Orfű Rally Rally2-es mezőnyének küzdelmét, míg a négy szakaszig magabiztosan vezető Geiger Máté és Paukovics Lilla nem tudott célba érni.

Négy szakaszon át Geiger Máté és Paukovics Lilla vezetett az Orfű Rally Rally2-es mezőnyében, azonban három szakaszgyőzelem után a Lada műszaki hibás lett és kiállásra kényszerítette a népszerű párost.

Spindler
Fotó: Sári Péter / #Rallyhearthu

Geigerék kiesése után Spindler Jenő és Csizmadia Csaba állt a verseny élére, és megnyerve az utolsó két szakaszt végül 13,3 másodperc előnnyel tudta megszerezni a Peugeot 208 R2-vel a győzelmet a bajnoki címvédő és a tavalyi Orfű Rallyt nyerő, de idén csupán egy szakaszt nyerő hondás ifj. Fogarasi Attila és Toloczkó Péter előtt.

A verseny harmadik helyén Zsebe Gábor és Mohácsi László zárt Skoda Feliciával 31,8 másodperc hátránnyal.

Spindler

A Rally2 következő versenyét a Rally3-hoz hasonlóan Egerben rendezik április 30.-május 1. között.