Kezdőlap Blog Oldal 1354

Felipe Massa üzent Leclercnek, türelemre intené a monacóit

0

A Ferrari korábbi versenyzője, Felipe Massa kifejtette gondolatait a Ferrari és Charles Leclerc eddigi hibáiról az idei szezonban.

Felipe Massa szerint Charles Leclercnek „türelmesnek” kell maradnia, és el kell kerülnie a nyilvános „harcot” a Ferrarival a kudarcok közepette.

A 2022-es erős szezonkezdet után, amely során Leclerc az első három futamból kettőn győzelmet aratott, az ő és a Ferrari erőfeszítései, hogy bajnoki címet szerezzenek, a különböző megbízhatósági problémák, a megkérdőjelezhető stratégiai döntések és az időnkénti versenyzői hibák miatt meghiúsulni látszanak.

Charles Leclerc
Fotó: Scuderia Ferrari Press Office

A 22 futamból 13-at teljesítve Leclerc 80 pontra van Max Verstappentől, míg a Red Bull közel 100 pontra elhúzott a Ferraritól a konstruktőri versenyben.

A nézeteltéréseket a háttérben kell rendezni Massa szerint

A lejtmenet ellenére azonban Massa – aki 2006 és 2013 között a Ferrarinál versenyzett – hangsúlyozta, hogy Leclercnek és a Scuderiának zárt ajtók mögött, közösen, nyugodtan kell megoldaniuk a problémáikat.

Hozzátette, hogy ha hagyják, hogy a média rákapjon és ezáltal tovább fokozza a feszültséget, az csak még nagyobb kárt okozna az idei programjuknak.

Arra a kérdésre, hogy ő mit érezne Leclerc helyében a Sky Sports F1 Any Driven Monday című műsorában, Massa azt mondta: „Hát, belül biztos, hogy egyáltalán nem boldog.

De türelmesnek kell lennie. Ha most elkezd veszekedni, az nem segít a csapatnak, de Charlesnak sem.

Charles Leclerc
Fotó: Scuderia Ferrari Press Office

Azt sem szabad elfelejteni, hogy [a Francia Nagydíjon] elkövetett egy hibát, amivel elszalasztott egy nagyon jó lehetőséget arra, hogy megnyerje a futamot és megszerezze a megfelelő mennyiségű pontot.

Még ha nem is örülsz a döntéseknek, az elkövetett hibáknak, akkor is a megfelelő módon, profi módon kell küzdened. De nem szabad ezt mutatni kifelé, mert ha elkezded, az egyik félnek sem segít, még akkor sem, ha a Ferrari ebben az esetben több hibát követett el.

Ismét lehet McRae a világbajnokságon 

0

A 18 éves Max McRae nemrég tesztelt egy Rally3-as Ford Fiestát, amit követően egy 2023-as Junior WRC programon kezdett el dolgozni Alister McRae fia és Colin McRae unokaöccse. 

Max McRae 2020-ban kezdte rallypályafutását Ausztráliában, ahol édesapjával, Alister McRae-vel él. A 18 éves versenyző idén már Nagy-Britanniában és Írországban is gyarapította versenyzői tapasztalatait, majd egy Ford Fiesta Rally3-mal is tesztelt, mellyel jövőre már a Junior Világbajnokságon szeretne indulni. 

“Már tervben volt a junior vb-n való indulás, de miután teszteltem a Rally3-as Fordot, már biztos vagyok benne, hogy ez jelenti a jövőt számomra  mondta Max McRae.  Nagyon reálisnak tűnik, hogy összetudjunk hozni egy junior világbajnoki programot ezzel az autóval, ezért most ezen dolgozunk.” 

Ez azonban komoly anyagi hátteret is igényel. 

“Az ausztrál versenyekről kilépni a világbajnokságra hatalmas anyagi terhet jelent, de ugyanakkor nagy tapasztalat megszerzését is jelenti olyan versenyeken, mint a havas svéd futam, vagy aszfaltos horvát verseny, de említhetném a murvás Szardínia Rallyt, vagy Észtországot is. Nem tudom, hogy milyen versenyek lesznek a 2023-as JWRC naptárban, de ezek a versenyek jelentik egyelőre az álmot, ahol komoly tapasztalatot lehet szerezni.” 

A Rally3-as autóról jó véleménye alakult ki Max McRae-nek a teszt után. 

“A Rally3-as autó egy fantasztikus jármű, valami ilyesmi formálódik az ember fejében, ha egy komoly rally autót képzel el. Azt hittem, hogy van fogalmam az autóról a teszt előtt is, de még annál is jobb volt. Ez egy olyan autó, melyet fantasztikusan lehet vezetni, ha pedig komoly munkát raksz bele, akkor még nagyon komoly eredményeket is lehet elérni vele. A 245 lóerő és 400 Nm nyomaték komoly különbséget jelent a Rally4-es Fordhoz képest.” 

Tsunoda tízes skálán értékelte saját teljesítményét

0

A Francia Nagydíj előtt adott interjúban Tsunoda 2022-es fejlődéséről elmélkedve jobbra értékelte magát, mint tavaly ugyanekkor.

2021-ben, azaz újonc szezonjának ugyanebben a szakaszában ötös vagy hatos értéket tartott reálisnak, de az eddigi évét most 10-ből 7-re értékelte. A javulást a tapasztalattal együtt járó önbizalomnak tulajdonítja. Yuki Tsunoda úgy véli, hogy második Forma-1-es szezonja során láthatóan fejlődött versenyzőként.

Yuki Tsunoda
Fotó: Francois Nel/Getty Images / Red Bull Content Pool

Úgy gondolom, hogy a tavaly gyűjtött tapasztalatokat sikerült hasznosítanom.” – mondta Tsunoda.

Azt hiszem, hogy az, hogy tudom, mit kell tennem, hogyan kell megközelítenem minden versenyhétvégét, mindenképpen előny a tavalyi évhez képest. Ugyanakkor tavaly nagyjából mindent megtapasztaltam, a legrosszabb dolgokat is, de képes voltam visszajönni onnan. Szóval igen. A legtöbb helyzetben meg tudtam őrizni a nyugalmamat, nem úgy, mint tavaly. Ez a fő különbség.

Minden versenyhéten tudom, mit kell tennem. Ez a fő cél, ez a legfontosabb dolog. Tavaly nem igazán tudtam, hogy mit kell tennem, csak azt gondoltam, hogy jól kell teljesítenem. De hogyan? Jól teljesíteni az FP1-ben, minden egyes edzésen, ez olyan, mint egy másfajta tesztelés. Ezekre a dolgokra nem gondoltam.

Nemcsak Tsunoda gondolja magáról, hogy fejlődött

Jody Egginton, az AlphaTauri Forma-1-es technikai igazgatója egyetértett Tsunoda értékelésével, és megjegyezte, hogy egy év alatt mennyire megváltozott Tsunoda mérnöki stábbal való közös munkája.

Fejlődik, és jó kapcsolatot ápol a mérnökeivel” – mondta Egginton.

Yuki Tsunoda, Mattia Spini
Yuki Tsunoda és versenymérnöke, Mattia Spini | Fotó: Peter Fox/Getty Images / Red Bull Content Pool

Leülök vele beszélgetni, és kialakítja a véleményét arról, hogy mit szeretne az autón. Ami jó dolog, mert ez azt jelenti, hogy kezd összeállni a kép, és van véleménye róla.

A fejlődés nem a pontokban mutatkozott meg

A megszerzett pontok tekintetében Tsunoda jócskán elmarad a tavalyi szezon ezen szakaszában elért 18 ponttól. Ezúttal csak 11 egység van a neve mellé írva, de a különböző megbízhatósági kudarcok miatt filozofikusan áll a dologhoz.

A rangidős pilóta, Pierre Gasly sokkal jobban visszaesett, mindössze 16 ponttal áll, szemben a 2021-es évvel, ahol a nyári szünetre 50 ponttal érkezett.

Elégedett vagyok azzal, amit elértem, csak kihoztam a teljesítményt az autóból” – mondta Tsunoda.

Vannak gondok az idei technikával

Sok problémám volt az autó megbízhatóságával kapcsolatban, a csapat nevében is mondhatnám ezt. Szaúd-Arábiában például nem vezettem a harmadik szavadedzésen, ki kellett hagynom a kvalifikációt és a versenyt is.

Yuki Tsunoda
Fotó: Dan Mullan/Getty Images / Red Bull Content Pool

Bahreinben szintén kiesett a harmadik szabadedzés. Pierrenek szintén gondjai akadtak, ugyancsak a harmadik edzésen Barcelonában. Azerbajdzsánban a hetedik, vagy a hatodik helyen autóztam…

Ez utóbbi lett volna a szezon legerősebb teljesítménye. Miután a nyolcadik helyre kvalifikálta magát, a hatodik helyen haladt, amikor a hátsó szárny DRS-ének sérülése miatt Tsunoda a boxba kényszerült és visszaesett a 13. helyre.

Sok minden történt, de összességében így is elégedett vagyok a teljesítményemmel” – mondta Tsunoda.

Azt hiszem, hogy köztem és Pierre között nincs nagy különbség a pontok tekintetében. Figyelembe véve, hogy mit veszítettem Szaúd-Arábiában és Azerbajdzsánban, kiegyenlítettebb is lehetne az állás. Igen, boldog vagyok.

Jelentősen késhet a Skoda Fabia RS Rally2 debütálása 

0

A cseh Skoda Motorsport már szerette volna a görög Acropolis Rallyn elindítani első versenyén a legújabb Rally2-es autóját, azonban a debütálás idén már biztosan nem fog bekövetkezni. 

A Skoda Motorsport már júniusban leleplezte a Skoda Fabia RS Rally2-öt, mely a Rally2-es autó legfrissebb változata lesz és akkor a szeptemberi Acropolis Rallyn szerették volna éles körülmények között először bemutatni. 

Az autó homológizációja bár jól halad és közel van a folyamat vége, azonban a francia AutoHebdo szerint komoly probléma adódott a pótalkatrészek gyártása terén, amiben szerepet játszik a világválság jelentette nehéz helyzet is. 

A francia honlap szerint a cseh gyártó most a Spanyol Rallyn szeretné először bemutatni éles körülmények között a legújabb fegyverét, ha pedig az sem sikerül, akkor a debütáló versenyre már csak 2023-ban kerül sor. 

Jövőre sem Ausztráliában kezd a Forma-1

0

Kijelölték a 2023-as Ausztrál Nagydíj időpontját.

Az Australian Grand Prix Corporation ma megerősítette, hogy a jövő évi esemény március 30. és április 2. között kerül megrendezésre, a Forma-1 mezőnye március 31-től lesz a pályán. Ezzel a verseny már második éve a Forma-1-es világbajnokság harmadik fordulója lesz.

Az Ausztrál Nagydíj sokáig a nyitóforduló volt, de egy nemrégiben aláírt szerződéshosszabbítás részeként mostantól minden szezon első három fordulója között fog szerepelni, a sorrend pedig azon belül változhat. Az új megállapodás értelmében az Albert Parknak 2035-ig csak öt szezonnyitó futamot garantálnak.

Ausztrál Nagydíj
Fotó: Jiri Krenek / Mercedes-AMG Petronas

Az ausztrál futam a 2024-es és a 2025-ös szezont nyitja majd meg, a másik három alkalmat pedig az ezt követő évtizedben osztják szét. A 2023-as verseny mindeközben jelentőségteljesnek ígérkezik a város szempontjából, mivel valószínűsíthető, hogy először lesz egy melbourne-i születésű pilóta a rajtrácson.

Újra egy McLarenben lesz a helyi közönség kedvence?

Oscar Piastri várhatóan a következő évben a McLarennél fog ülést kapni, amivel Mark Webber és Daniel Ricciardo után ő lenne a harmadik ausztrál, aki a melbourne-i korszakban hazai versenyén indul, de ő lenne az első, aki a városban is született.

Az, hogy két ausztrál lesz-e a rajtrácson, még nem teljesen világos, hiszen Ricciardo várhatóan elveszíti ülését a wokingi alakulatnál, hogy helyet adjon Piastrinak.

Daniel Ricciardo, McLaren, Ausztrál Nagydíj
Daniel Ricciardo az Ausztrál Nagydíjon | Fotó: McLaren

A perthi születésű Ricciardo akár egy csere keretében is újra az Alpine-nál köthet ki, tekintve, hogy Piastri próbál megszabadulni a francia gyártótól.

Először Melbourneben a teljes utánpótlás

A 2023-as Ausztrál Nagydíj olyan szempontból is különlegesnek ígérkezik, hogy a Forma-2 és a Forma-3 mezőnye is ellátogat a versenyhétvégére a királykategória mellett, amire eddig nem volt példa.

A helyi túraautó bajnokság, a Supercars is pontozásos futamot rendez majd az Albert Parkban. Ezen túlmenően azonban nem sok hely marad további szériáknak, de egyelőre a Carrera Cup a favorit, ha a szervezőknek sikerül beilleszteni a hétvége menetrendjébe.

 

 

Már Belgiumban eldőlhet a vb cím 

0

Már Belgiumban, az Ypres Rallyn megszerezheti első világbajnoki címét Kalle Rovanpera, bár ennek inkább matematikai esélye van, mint sem reális. 

Kalle Rovanpera jelenleg 94 pont előnnyel vezeti a Rally Világbajnokságot, és ha ezt az előnyt sikerülne 121 pontra növelnie a hétvégi Ypres Rallyn, akkor már Belgiumban megszerezhetné első világbajnoki címét a 21 éves finn toyotás. 

Ehhez azonban Rovanperának mindenképpen nyernie kellene, valamint legalább 3 pontot kellene szereznie a Power Stage-en. Ez pedig még elérhetőnek is tűnik a fiatal versenyző idei formáját tekintve. 

Ahhoz azonban, hogy bebiztosítsa már a hévégén a vb címet az is kellene, hogy Ott Tanaknál 27, Thierry Neuville-nél pedig 28 ponttal több pontot gyűjtsön, amire már jóval kevesebb az esély. 

Rovanpera idén futamonként átlagban 11.75 ponttal tudta növelni előnyét, így reálisabbnak tűnik, hogy az Ypres Rally után 100 pontnál nagyobb lesz az előnye. 

A Magyar Nagydíj győztese bajnokként indulna a Japán Rallyn 

0

A Forma 1-es Magyar Nagydíj korábbi győztese, Heikki Kovalainen rajthoz áll a Rally Világbajnokság japán versenyén, ezt azonban már japán bajnokként tenné. 

Heikko Kovalainen idén a teljes évet a Japán Rallyra való készülésnek szentelte, ezért egy Skoda Fabia R5-tel részt vesz a Japán Rally Bajnokságban, ahol már öt futamot nyert és közel van a bajnoki cím bebiztosításához is. 

“Komoly előnnyel vezetünk a japán bajnokságban – mondta a 40 éves finn versenyző. – Már csak 3.8 pontra van szükségünk a bajnoki cím bebiztosításához. A bajnokságból még két verseny van hátra, és a szezonzárón már csak a Japán Rallyra szeretnék tesztelni. A következő, Hokkaido Rallyn szeretnék olyan gyors lenni, amennyire csak tudok és így szeretném megszerezni a bajnoki címet.” 

A Japán Rally WRC2-es kategóriájában bár még nem tudni, hogy kik fognak indulni, de egyértelműen keményebb ellenfelei lesznek a finn pilótának, mint a japán bajnokságban. 

“Japán elég messze van, és a vb szezon utolsó futama lesz, ennek ellenére bízok benne, hogy eljön néhány gyors versenyző. Szeretném látni, hogy a leggyorsabb versenyzőkhöz képest milyen szinten vagyunk.” 

A Japán Bajnokságban Kovalainen Dunlop gumikkal versenyez, míg a WRC2-ben Pirellivel lehet csak, ezért a finn versenyző egy tesztet is végre hajt az olasz gumigyártóval. 

Kovalainen a jövőben is tervez a rallysporttal, de nincsenek nagy elvárásai magával szemben. 

“A rallysportot nem azért csinálom, mert nagy bajnok szeretnék lenni. Szeretném élvezni a vezetést és kötetlenül versenyezni. A finn bajnokságnak magas a szintje, de murván és havon zajlik, ahonnan nincs semmilyen tapasztalatom. Jó lenne egyszer egy Rally2-es autót is kipróbálni. Ugyanakkor nem szeretnék teljes szezont versenyezni sehol, mert másra is kell időt fordítanom.” 

Helmut Marko: Gasly pótlására Hauger a következő a sorban

0

Helmut Marko szerint Dennis Hauger a következő versenyző az AlphaTauri ülésére, miután Juri Vips kikerült a junior akadémiáról.

Vips a Red Bull teszt- és tartalékpilótája volt néhány hónappal ezelőttig, amikor is elbocsátották, mert egy, az interneten közvetített videójátékozás során rasszista sértést használt. Valószínűleg ő lett volna a Red Bull első számú opciója, ha felmerül az igény, hogy egy junior pilótát léptessenek elő a Forma-1-be. Nélküle úgy tűnik, Hauger az új első számú kiszemelt.

A Motorsport.com-nak adott interjújában Marko beszélt a Vips kirúgásáról szóló döntésről. Kijelentette, hogy a Red Bullnak nem volt más választása, mint eltávolítani az észt versenyzőt az akadémiáról a média visszhangja miatt.

Az angol média olyan sz*rvihart indított el, hogy a Red Bull Racingnek nem volt más választása, mint eltávolítani őt. Én személy szerint úgy gondolom, hogy 21 éves és bocsánatot kért.

Dennis Hauger
Fotó: Dutch Photo Agency / Red Bull Content Pool

Vips az incidenst követően a közösségi médián keresztül bocsánatkérő nyilatkozatot adott ki. Míg a Red Bull felbontotta a szerződését a csapatukkal, addig Vips maradt a Forma-2-ben a Hitech Grand Prix-nél.

A játék a probléma Marko szerint

Helmut Marko megemlítette, hogy frusztrált a helyzet miatt, és problémaként említette, hogy Vips egy videojátékkal játszott.

Engem az zavar, hogy ez egy hülye videójáték közben történt, mert délután nincs jobb dolguk. Nem értem, hogy lehet ezt két percnél tovább csinálni, de hé, ilyenek a fiatalok. Én nem tudok vele mit kezdeni. Max is ezt csinálja a szimulátoros versenyzéssel.

Furcsa módon a Hitech csapatfőnöke, Oliver Oakes hasonló aggodalomra hivatkozott a csapat Vipsről szóló nyilatkozatában.

Nem tudom, miért streamelt Call Of Duty-t a napnak ebben az időpontjában. Biztosan vannak olyan dolgok, amelyek sokkal hasznosabbak lettek volna a karrierje szempontjából!

Vips távozásával Hauger lett az új kedvenc

Miután Vips kikerült a kalapból, a Red Bullnak új első számú jelöltre van szüksége. Pierre Gasly a pletykák szerint 2023 után, de még az is előfordulhat, hogy annál korábban, akár az év végén is távozhat a Red Bull második csapatától. Bár senki sem tudja, hogy mi vár az alakulatra az átigazolási szezonban, a Red Bullnak résen kell lennie.

Dennis Hauger
Dennis Hauger a Hungaroringen | Fotó: Dutch Photo Agency / Red Bull Content Pool

Arra a kérdésre, hogy Gasly távozása esetén ki lenne a következő, aki pályázhatna az AlphaTauri ülésre, Marko a Forma-2-es pilótát, Haugert említette opcióként.

Dennis Hauger hihetetlen módon uralta a Forma-3-at” – mondta Marko.

Neki most a Formula 2-ben vannak hullámvölgyei, nem kiegyensúlyozott. A döntő tényező egyértelműen a teljesítmény és semmi más. Ez azonban változhat.

Azok, akikről azt hittük, hogy képesek rá, hirtelen már nem tudták megcsinálni, és fordítva. Ezért nehéz jóslatokat tenni.

Négy fiatal várja, hogy lehetőséget kapjon a legnagyobbak közt

A Red Bullnak jelenleg négy junior pilótája van a Forma-2-ben. Hauger mellett Jehan Daruvala, Liam Lawson és Ayumu Iwasa versenyez még ebben a kategóriában a csapat támogatásával. Érdekesség, hogy négyük közül épp Hauger áll a legrosszabbul a tabellán, ugyanis ő 67 ponttal a 12. helyen tanyázik. Daruvala a 4., Iwasa a 7., Lawson pedig a 8. helyen áll a ponttáblán.

Pierre Gasly, Helmut Marko
Pierre Gasly és Helmut Marko | Fotó: Clive Rose/Getty Images / Red Bull Content Pool

A Red Bull és Marko szerencséjére Gaslynak 2023-ig szóló szerződése van az AlphaTaurival, és az is könnyen előfordulhat, hogy a lassan szárnyra kapó pletykák ellenére marad a csapatnál. Ez legalább még egy évet adna a csapatnak arra, hogy felmérhessék azt, hogy a négy junior versenyző közül ki a legmegfelelőbb egy Forma-1-es ülésre.

Brutálisan sok magyar induló a Barum Rallyn 

0

Ahogy az várható volt, nagyon sok magyar indulója lesz a Rally Európa-bajnokság utolsó előtti versenyének, a cseh Barum Rallynak. Összesen hét páros áll rajthoz hazánkból. 

Megjelent a Barum Rally nevezési listája, melyen összesen 115 páros szerepel, köztük hét magyar egységgel. 

Herczig Norbert a tavalyi Rally Hungary után ismét Ferencz Ramónnal áll rajthoz a Rally2-es Skodával, de ugyancsak ilyen autóval indul László Martin és Berendi Dávid is, akik a Rally4-es Renault-t cserélik le. 

Herczig Patrik és Varga Kristóf Csehországban is a Rally5-ös Renault-val áll rajthoz az ERC4-es és Clio Kupa mezőnyében. 

Az Eb értékelésen kívüli mezőnyben ismét szurkolhatunk Csomós Miklósnak és Nagy Attilának, de ugyancsak az Eb mezőnyön kívül indul László Zoltán és Bán Viktor a Rally3-as Forddal, Vogel Adrienn és Maricsek Miklós a Rally4-es Forddal, valamint az idén itthon Rally2-ben induló Bartha Nándor és Farkas Martin is, akik egy Peugeot 206-ot állítanak rajtvonalra. 

Vélhetően ezen a versenyen dől el a Rally Európa-bajnoki cím is, melyre jó eséllyel pályázik Efrén Llarena és Sara Fernández, de riválisa, Simone Tempestini és Sergiu Itu is indul Csehországban. 

A Barum Rally pedig nem is kerülhetne megrendezésre Jan Kopecky nélkül, aki Jan Hlousek navigálásával áll rajthoz Rally2-es Skodával és célozza meg a verseny történetében tizedik győzelmét. 

Ezt most lenyomom a g…be! – Zákányi belső Oroszlányból (videó)

0

Zákányi János és Vidécz Zsolt az Oroszlány Rally győzelmét csaknem eldobta a verseny harmadik szakaszán, a szakaszról készült belső felvételt pedig közzé is tette a ladás pilóta.