Kezdőlap Blog Oldal 1328

Döbbenetes videó: a biztonsági szolgálat tagja dobta a pályára a füstgránátot az F1-es időmérőn

0

Két füstgránát is a pályára repült a Holland Nagydíj időmérő edzésén, a másodikat pedig a jelek szerint a versenyhétvége biztosítását végző cég egyik alkalmazottja dobta be.

Egyre nagyobb gondot jelent a Forma-1-ben a főként holland drukkerek által előszeretettel használt füstgránátok jelenléte, a múlt hétvégi Holland Nagydíjon pedig minden korábbinál komolyabb esetek történtek, az időmérő edzés alatt ugyanis kétszer is dedobtak egy-egy ilyen gránátot a pályára.

Először a Q2 elején landolt egy a pálya közepén, ami miatt piros zászlóval félbe kellett szakítani az edzést, majd a Q3 vége felé repült be egy az első kanyarban. Utóbbi miatt nem jött piros, mivel a döntött ívnek köszönhetően legurult a védőkorlát tövébe, de ha marad a pályán, újabb megszakításra lett volna szükség.

Az első gránát a pálya kellős közepén maradt

Az FIA és a szervezők röviddel az eset után megerősítették, hogy az első gránátot pályára dobó nézőt eltávolították a helyszínről, majd később közölték, hogy a rendőrség letartóztatta őt. A második elkövetőről ezzel szemben nem esett szó, a közösségi médiában azonban a verseny utáni hét elején elkezdett terjedni egy videó, amin a rendbontó látható.

És nemcsak látható, amint a lelátóról a pályára hajítja a narancssárga füstöt eregető gránátot, hanem egészen döbbenetes módon az is látszik, hogy a Holland Nagydíj szervezői által az esemény biztosításával megbízott biztonsági cég, a PROFI-SEC egyik emberéről lehet szó, hiszen a cég pólóját viseli, amely alól egy, feltehetően a biztonsági emberek egymás közötti kommunikációját biztosító fülhallgató lóg ki.

A videó készítője lefilmezte, ahogyan a férfi leszalad a lépcsőn, majd fogja, és elhajítja a füstgránátot, amely egyenesen berepül a pályára. A nézők közül ezután többen hitetlenkedve kérdőre vonták a férfit, aki mosolyogva úgy tesz, mint aki jól végezte dolgát, és leporolja a kezét. Hogy mi vezérelte, az jó kérdés, de nem úgy tűnik, mint aki valamilyen biztonsági kockázatot hárított el, hanem egyszerűen csak jó poénnak gondolhatta, amit tett.

Hogy valóban a Holland Nagydíj biztosítására 2021-ben három éves szerződést kötő cég emberéről van-e szó, azt egyelőre senki nem erősítette meg, de minden bizonnyal igen. A PROFI-SEC embereire durva viselkedésük miatt az idei futamon egyébként újságírók és nézők egyaránt panaszkodtak.

Ami pedig a füstgránátokat illeti, azok pályára vitelét a versenyhétvége első napján még megpróbálták megtiltani a szervezők, de a Sky Sports értesülései szerint hamarosan belátták, hogy képtelenség több százezer embert megmotozni, így végül az a felirat jelent meg a kivetítőkön, hogy a füstgránátok használata nem engedélyezett, és a pályáról történő eltávolítást von maga után. Ennek ellenére rengetegen használtak ilyet, a hírek szerint azonban csak az azt elsőként pályára dobó férfit emelték ki a tömegből.

A füstgránátok használatát több versenyző, illetve Toto Wolff, a Mercedes csapatfőnöke is elítélte, viszont akadtak a pilóták között, akik elnézőbbek voltak.

Al Attiyah 18-szor nyerte a Közel-Kelet Rally Bajnokságot 

0

Nasser Al Attiyah sorozatban 12. alkalommal szerezte meg a Közel-Kelet Rally Bajnokság (MERC) bajnoki címét, miután a szezonzáró Libanon Rallyn is nyerni tudott. 

A Dakar címvédője Nasser Al Attiyah és Mathieu Baumel négy versenyen aratott három győzelemmel várhatta a szezonzáró Libanon Rallyt, melyen 10 aszfaltos szakasz és 192.3 km versenytáv várt a mezőnyre. 

A katari-francia páros legnagyobb riválisának a helyi Roger Feghali-Joseph Matar kettős bizonyult, akik ugyancsak Volkswagen Polo GTI R5-tel vágtak neki a versenynek. A csata azonban gyorsan, már a harmadik szakaszt követően véget ért, amikor Feghali kiállni kényszerült, ami után a Dakar címvédő 1:42 perc előnybe került. 

Ezt az előnyt pedig a verseny végéig 5:52 percre növelte Al Attiyah, így magabiztosan szerezték meg a győzelmet a libanoni skodás Bassel Abpou-Hamdan-Firas Elias kettős előtt. 

Az idénybeli negyedik győzelem pedig Al Attiyah 18. MERC bajnoki elsőségét is jelentette, a katari versenyző 2011 óta nem talált legyőzőre a bajnokságban. 

Vb-címe évfordulóján az Alpine-nal körözhet Jacques Villeneuve

0

Megerősítést nyert, amit korábban mi is megírtunk: visszatér az 1997-es világbajnok. Jacques Villeneuve szép ajándékot kap az Olasz Nagydíj hétvégéje után: másfél évtized után ismét F1-es autót vezethet, vb-címének évfordulóját ünnepelve.

Jacques Villeneuve jelenleg karrierje kezdeti sikereinek helyszínén, Amerikában indul versenyeken. A kanadai idén részszezont futott a NASCAR Cup Seriesben, ahol például ott volt a szezon főversenyén, a Daytona 500-on is. Emellett a NASCAR alacsonyabb szintjein, így a kanadai nemzeti sorozatban is szerepelt.

Bár nem versenykörülmények között, de Villeneuve a Forma-1-hez is visszatér majd, méghozzá az Olasz Nagydíj hétvégéje utáni szerdán. Az autó, amibe beülhet, pedig a tavalyi Alpine, az A521 lesz egy teszt keretein belül. Villeneuve és az Alpine csapatfőnöke, Otmar Szafnauer annak idején még dolgoztak is együtt a BAR Hondánál.

A Canal+ segítségével jött ez az egész létre” – mondja Villeneuve az Autosport kérdésre. „Egy francia csatorna jóvoltából, egy francia csapatnál. 25 éve ráadásul a Renault-val nyertem világbajnoki címet. Szóval ezek az előzmények. Mindez a tavalyi autóval, amit még lecsavarni sem lehet, szóval rendes körök lesznek. Fernandóval annak idején volt három közös versenyem, szóval van múltam a csapattal. Alan (Permane, sportigazgató) pedig annak idején a versenymérnököm volt. Nagyon izgatott vagyok.

Villeneuve szerint gyorsan vissza tud majd rázódni. „Jó lesz megérteni ezeket az autókat. Alacsony sebességnél egyébként nem egy nagy durranás, amit tudnak, az alapján, amit eddig láttam. Nagy sebességnél viszont lenyűgözőek. Csak kell eg jó ülés, és jó lesz. Pokoli lesz a G-erők miatt, de szerencsére hosszú az egyenes, így még akár pihenhetek is! A kormány pedig bár rendkívül komplikált, gyorsan meg lehet szokni. Eleinte persze nézegeti az ember, hogy ez vagy az a gomb mit tud, onnantól viszont, hogy megszokja, nincs vele baj.

Villeneuve mind a mai napig aktív versenyzőként tekint magára. „Sosem adtam én ezt fel. A Daytona 500 ráadásul kedvet csinált ahhoz, hogy csináljak egy rendes szezont. De most túlságosan lefoglal a tévé.

Lettország 2024-ben rendezne WRC futamot 

0

Jövőre 14-re emelkedik a Rally Világbajnoki futamok száma, nyolc Európai és hat azon kívüli versenyt szeretnének tartani. A rendezők közé pedig 2024-ben egy új ország, Lettország is csatlakozna. 

A Rally Világbajnokság népszerűségét jól jelzi, hogy még úgy is kevés a hely, hogy 2023-ban már az ideinél egy versennyel többet, 14-et rendeznek. 

Mindezt úgy osztanák el, hogy nyolc futam lenne Európában, hat pedig azon kívül. 

Jelenleg még nem ismert a 2023-as naptár, azonban annyi biztos, hogy január 19-22. között a Monte-Carlo Rallyval indul a szezon, majd február 9-12. között rendezik a Svéd Rallyt. 

A Brittilehti Motorsport News információi szerint az öregkontinensen Horvátországban, Portugáliában, Szardínián, Észtországban, Finnországban, Görögországban, és Spanyolországban rendeznének versenyt, míg Mexikóban, Kenyában, Új-Zélandon, Japánban, valamint Szaúd-Arábiában rendeznék az Európán kívüli versenyeket. 

Azonban a meglévő helyeknél sokkal több a rendezni kívánó ország, nemrég számoltunk be, arról, hogy Európában Csehország is jelentkezett, továbbá Korzika és Ciprus is szeretne a vb naptárba kerülni. 

Lettország 2024-ben szeretne már futamot rendezni, amire már egy bizottságot is felállítottak, melynek a rendezés kiharcolása a feladata. 

Lettország eddig csak a Rally Európa-bajnokság naptárában szerepel, mégpedig 2013 óta, ahol az első évben még Liepaja és Ventspils közösen rendezett versenyt, majd a második évtől Liepaja ad otthont a futamnak. 

A tempós pályáiról híres versenyt 2013 és 2015 között havas, majd 2016-tól murvás pályákon rendezik. 

Meglepte Hornert a Mercedes taktikai hibája

0

A Red Bull és Christian Horner arra számított, George Russellt is beveti a Mercedes a győzelemért Zandvoortban. Az első végül Verstappen lett.

Hazai pályán, a zandvoorti Holland Nagydíjon tizedszer nyert futamot 2022-ben Max Verstappen. A vb-címvédő előnye ezzel már 109 pont az őt követő, egyaránt 201-201 ponttal álló Leclerc-Pérez pároshoz képest. A Red Bull részéről a csapatfőnök, Christian Horner arra számított, nehezebb dolguk lesz, hiszen a Mercedes mindkét versenyzőjével, Hamiltonnal és Russellel is rohamozott a győzelemért.

Meg is lepte Hornert a vártnál könnyebb siker.

Kihozod a hazai versenyződet, aki 105 ezer hazai drukker előtt vezeti a versenyt, hogy az megkapja a friss lágy gumikat. Ezzel átadod a pozíciót a Mercedes versenyzőinek. Érdekes volt számomra, hogy ezek után nem hagyták kint George-ot hátvédnek Lewis számára. Abban a pillanatban, hogy ő kiment, kaptunk egy direkt csatát, gumielőnnyel. Mire eljöttek előttünk a bokszfalnál, már egymás mellett voltak. Onnantól meg csak kézben kellett tartani a versenyt” – foglalta össze a maga szempontjából a történteket Horner.

A Mercedes két versenyzője közül így végül csak Russell ünnepelhetett a dobogón, míg Hamilton negyedik lett. Még Horner is elismeri, hogy az ellenfélnek több volt a versenyében.

A 2 az 1 elleni szituációtól féltem a legjobban. Amikor aztán George kiment, maradtunk egy az egy ellen.

Maga Verstappen külön nem kérte a csapatát arra, hogy lágyat tegyenek fel neki. Az viszont egyértelmű volt, hogy ki kell jönnie, és nem bírja végig a versenyt. De bízott a csapatában.

Nem kértem tőlük semmit, bíztam abban, hogy a jó döntést hozzák. Így is lett. Kihívtak, visszaestem, de aztán George is jött a bokszba. Meglepően jól tudtam rögtön kezdeni, a sebességelőnnyel pedig meglett a másik Mercedes is.

Ilyen volt a Junior WRC 2022-es szezonja az utolsó versenyig (videó)

0

Komoly küzdelem zajlott a Junior WRC mezőnyében 2022-ben is, amit jól mutat, hogy négyen szinte egyforma eséllyel pályáznak a vb címre az utolsó Acropolis Rally előtt. Idézzük fel a fiatalok idei küzdelmét.

A szezon Svédországban indult meglepetés győztessel

A második versenyen, Horvátországban egy új győztest avattak

A harmadik versenyen, Portugáliában tudott először nyerni a címvédő

A negyedik versenyen, Észtországban pedig először tudott Pajari duplázni

 

Az Istenek Versenyén dől el a Junior Vb cím, négyen esélyesek 

0

A görög Acropolis Rally lesz a Junior WRC utolsó idei versenye, mely előtt még négyen esélyesek a végső világbajnoki címre. 

Igen szorosan alakult a Junior WRC idei szezonja, hiszen a címvédő Sami Pajari csupán hat pont előnnyel rendelkezik. Hat ponttal a negyedik helyezett előtt! A címvédő volt az egyetlen ugyanis, aki két versenyt is tudott nyerni, így pontszám alapján egyelő egységet gyűjtött Jon Armstronggal, aki csak egy versenyt nyert. 

Jon Armstrong Fotó: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

A bajnokság harmadik helyén az észt Robert Virves áll mindössze 1 pont hátránnyal, pedig versenyt nem tudott nyerni, de kétszer lett második és egyszer harmadik. 

A bajnoki cím negyedik esélyese pedig Lauri Joona, aki szintén egy versenyt tudott nyerni és mindössze hat ponttal követi a bajnokság élén állókat. 

Robert Virves Fotó: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Az évvégi végeredményben azonban az öt futamból csak a négy legjobb eredmény fog számítani, ugyanakkor a szezonzáró Acropolis Rallyn dupla pontokat osztanak, az azonban nem változik, hogy minden szakaszgyőzelem is 1 pontot ér. 

A négy bajnokaspiráns versenyző szinte egyforma eséllyel kezdheti a görög szezonzárót, a bajnok pedig jövőre 4 futamból álló WRC2-es programot teljesíthet Ford Fiesta Rally2-vel. 

Lauri Joona Fotó: Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

A Junior WRC élmezőnyének állása a szezonzáró előtt 
1. Sami Pajari 85 pont (2 győzelem, 2 dobogós eredmény, 1 kiesés)
2. Jon Armstron 85 pont (1 győzelem, 2 dobogó)
3. Robert Virves 84 pont (3 dobogó)
4. Lauri Joona 79 pont (1 győzelem, 3 dobogó) 

Wilson: Mindent megteszünk, hogy egy top pilótát igazoljunk 

0

Malcolm Wilson, az M-Sport ügyvezető igazgatója ismét kijelentette, hogy 2023-ra egy top versenyzőt szeretnének igazolni a csapatba. 

Az M-Sport az idei évre Craig Breent szánta a csapat zászlóvivőjének, azonban a kezdeti jó forma a nyáron eltűnt és hibát hibára halmoz az ír versenyző. A fordos csapat ezért 2023-ra egy új versenyzőt szeretne igazolni, aki képes lesz egész szezonban a megfelelő teljesítményre. 

“A következő hónapokban az a feladatom, hogy megtaláljam módját egy top versenyző leigazolásának a csapatba – mondta Malcolm Wilson, ügyvezető-igazgató a német Motorsport Aktuellnek. – Nem fogom feladni ezt a célt és mindent megteszek, hogy sikerüljön összehozni.” 

A csapat többi versenyzőjét is képes lenne erősebb teljesítményre sarkallni egy élversenyző Wilson szerint. 

“Elfyn Evans is akkor lett igazán erős a csapatban, amikor Sébastien Ogier lett a csapattársa. Elfyn és Ott Tanak is nagy hasznot húzott abból, hogy egy top versenyzőtől tanulhatott. 2017-ben egyértelműen Elfyn és Ott fejlődött a legtöbbet a szezon során. Talán megtudnánk egyezni Sébastien Loebbel is, de nem hiszem, hogy hét versenynél többet lenne hajlandó bevállalni.” 

Ha az FIA is áldását adja rá, jön Colton Herta a Red Bull-családba

0

Maga Helmut Marko mondta azt, hogy megvan a megállapodás az AlphaTauri és Colton Herta között 2023-ra. Ehhez viszont kell az FIA beleegyzése is.

Colton Herta Amerika legizgalmasabb tehetsége. Az IndyCar versenyzője a bajnokság történetének legfiatalabb futamgyőztese volt még 2019-ben, és még mindig csak 22 éves. A versenyző-sarj (édesapja, Bryan is az IndyCarban versenyzett) negyedik teljes szezonjának befejezésére készül, legjobb összetett eredménye egy harmadik hely 2020-ból.

Annak ellenére, hogy idén nagyobbak a kilengések a teljesítményében, és versenyt csak egyet tudott nyerni, Hertára a Red Bull-család vetette ki a hálóját. Egészen pontosan az AlphaTauri lehet a következő állomáshelye, ha az FIA hajlandó kivételt alkalmazni a szuperlicensz-pontokat illetően. Újabb amerikai kerülhet tehát a Forma-1-be.

A megállapodás a versenyző és a csapat között megvan, erről pedig maga a tanácsadó, Helmut Marko beszélt.

Már az lenyűgöző, hogy minden fél meg tudott állapodni egymással” – mondja Marko amerikai kérdésre. „Most az FIÁ-tól várunk végleges válaszra, talán… igen, azt mondanám, hogy Monzában kerülhet erre sor. Ha ez működik, akkor erre Olaszországban keríthetünk sort, ahogy Pierre és az Alpine között is ez a helyzet.

Herta jelenleg 32 ponttal rendelkezik az FIA-szuperlicenszhez szükséges 40-ből. Marko viszont nagyon szeretné, ha az AlphaTauri versenyzője lenne. „Megnéztük a vonatkozó szabályokat, megbeszéltük ezt az FIA-val is, a COVID miatt pedig az a helyzet, hogy lehet négy évből vizsgálni hármat. Ha pedig egy eredmény nem a maximum pontot adja, de ez a versenyzőn kívülálló okokból történt, az FIA megadhatja erre a szükséges pontszámot. Ebben nincs semmi megoldhatatlan, áthidalhatatlan akadály. Hét futamot nyert az IndyCarban, ez ér annyit, mint az F1-es győzelem. Nagy kár lenne, ha nem kapna szuperlicenszet.

Colton Herta a 2022-es IndyCar-szezonban jelenleg nyolcadik helyen áll.

A csapatfőnök is dicséri Herta teljesítményét

A Red Bull részéről Christian Horner sem fukarkodott a dicsérettel – pedig egyébként ő nem is feltétlenül bontaná meg az AlphaTauri felállását. Hacsak nem érkezik egy izgalmas tehetség… Márpedig szerinte Herta az.

Azt gondolom, (Herta) egy izgalmas tehetség, aki kiemelkedett az Egyesült Államok fiataljai közül. Szóval érdekes lesz majd látni, hogy teljesít a Forma-1-ben” – fogalmazott sokat sejtetően Horner. „A Forma-1 népszerűsége folyamatosan növekszik az Egyesült Államokban, ehhez pedig még többet adhatna egy sikeres amerikai versenyző. Másrészt viszont Pierre is kiváló munkát végez az AlphaTauri autójában, ezt pedig csak egy izgalmas opcióért bontanánk meg.

A Forma-1 vezére, Stefano Domenicali nem ennyire izgatott Herta érkezése kapcsán. „A szereplőknek tisztelnie kell a szabályokat. Egy amerikai versenyző érkezése persze nagyon fontos hír lenne. Ahogy más nemzetek versenyzőinek érkezése is. Ha rendelkezik azzal, ami ehhez kell, persze, jöjjön. De van egy követendő szabályrendszer, amit be kell tartani ehhez. Én a magam részéről ezt gondolom helyesnek. Nem helyes viszont, ha visszamenőleg megváltoztatunk valamit ahelyett, hogy mindenkire alkalmaznánk. Ha valamin változtatni kell, arra is megvan a megfelelő fórum. Most viszont ezt a szabályt kell betartani. Ez az én véleményem.

Kiderült mennyiért lehet Impreza WRC-t venni

0

A szokásokkal ellentétben konkrét vételárral hirdetnek egy Petter Solberg által is használt 2005-ös Subaru Impreza S11 WRC-t.

A hetes alvázszámú autót kínálják egy versenyautókra szakosodott apróhirdetési oldalon. A nyolcadik generációs autó a 2005-ös Ciprus Rallyn mutatkozott be, Petter Solberg és Phil Mills versenyzett vele. Elektromos hiba miatt kiestek, de a Finn Rallyn már negyedik helyen végeztek. A szezonzárón Ausztráliában a motor hibásodott meg, az autónak pedig mennie kellett. Azóta 92 versenyen indultak vele az egymást váltó brit és ír tulajdonosok, 5 futamon győztes autó volt és 25 alkalommal értek el vele dobogós helyezést. A kocsi most újra eladó, és a vételár is nyilvános.

380.000 Euró, azaz körülbelül 152 millió forint.

A vevő ezért az összegért aszfalt specifikációval és Sachs felfüggesztéssel kapja meg a 2016-ban restaurált és 2020-ban felújított Impreza WRC-t. A felújítás fontos része volt, hogy visszaállították az eredeti 2005-ös belső teret, valamint újra balkormányos lett az Impreza.

Petter Solberg által használt WRC-ből már van egy Magyarországon, Csík Zoltán a hármas alvázszámú S12 WRC tulajdonosa, az autóval ott volt mindkét ZEG Rally Shown.