Kezdőlap Blog Oldal 1390

A varázslatos Toszkána lankáin versenyeznek

0

Beugró navigátorral vesz részt a kedvenc olaszországi versenyén Merencsics Árpád. A Mitropa Kupa idei hatodik állomásán a Casentino Rally-n Istovics Gergő diktálja majd az itinert.

Ötödik alkalommal vesz részt a Rally Internazionale del Casentino versenyen Árpi, sok szép eredményt ért már el korábban az olaszországi versenyen. Ez most új lesz neki, hiszen a Peugeot 208 Rally4 versenyautóval ez lesz a harmadik éles versenye és Gergővel sem indultak még együtt korábban.

„Sokadjára térek vissza erre a versenyre. Nem véletlen, hiszen Olaszország legszebb vidékén, Toszkánában van. Az ilyen gyönyörű tájakon versenyezni ez egy plusz hozzáadott értéket képvisel. Sajnálom, hogy az esti 36 kilométeres gyorsasági lerövidítették 21 kilométerre” – kezdte a beszélgetést Merencsics Árpád, majd hozzátette. „Vészhelyzeti megoldásként navigátor után kellett néznek, mert Edina nem tudott jönni. Így jött a képbe Gergő. Szereti a kihívásokat, ezért is fogadta el a kérésemet. Biztosan jól fogunk tudni együtt dolgozni, hiszen ő egy nagyon tapasztalt navigátor, aki már ült mindenféle autóban.”

Nem csak szép tájakon versenyeznek, hanem nagyon komoly mezőnybe is csöppenek bele. Ezért talán nem is az eredmény a fő számukra, egyszerűen csak szeretnék magukat nagyon jól érezni.

„Az a célunk, hogy átmenjünk a célon. Talán a Mitropa Kupa mezőnyében számíthatunk valamiféle serlegre, de az RC4-es kategória nagyon erős. Közel ötven páros nevezett, rengeteg Peugeot, Ford és Renault lesz, de ebben a kategóriában mennek a R3-as autók is, így az gondolom a Top20-ért is meg kell majd küzdeni. Három kör van és mindegyikben szeretnék saját magamhoz képest javítani. Nincsen semmi kényszer, semmi eredmény centrikusság, szeretnénk magunkat Gergővel jól érezni az autóban” – zárta a beszélgetést Merencsics Árpád.

A Rally Internazionale del Casentino csütörtökön a pályabejárással kezdődik, pénteken átvételek és rajtceremónia, szombaton pedig hét gyorsasági vár a mezőnyre.

A csapat együttműködő partnereinek köszöni a segítséget!

Sári Péter #Rallyhearthu

Bútor Robi visszavett, de csak egy kicsit (videó) 

0

Bútor Róbert és Tagai Róbert a tavalyi Mikulás Rally előtti balesetet követően a Mecsek Rallyn indult először a Citroen C3 WRC-vel, és a népszerű pilóta saját bevallása szerint lehetett volna gyorsabb is, de nem szeretett volna újra kárt tenni az autóban. 

Bútor Róbert és Tagai Róbert éppen a tavalyi Mikulás Rallyra tesztelt, amikor egy kisebb hiba következtében nagyot esett és komoly kárt tett a Citroen C3 WRC-ben. 

A páros ezt követően szinte azonnal belevágott az autó újraépítésébe, ami igen költséges és hosszadalmas volt. 

A kitartás és akarta azonban kifizetődött, hiszen az autó elkészült, így egy tesztet követően a Mecsek Rallyn is sikerült elindulni.

Bútorék a pécsi verseny 10 szakaszából hármon a leggyorsabbak voltak és a verseny negyedik helyén álltak az utolsó szakaszt követően, azonban ezúttal is leadták a menetlevelet azt követően. 

Az R-Sector kisfilmjében Bútor Róbert elárulta, kissé óvatosabban kellett vezetnie a tavalyi baleset után, mert nem szeretett volna ismét kárt tenni Magyarország legkülönlegesebb rallyautójában. 

Bútor azt is elárulta, hogy egy kisebb teszt után a Székesfehérvár-Veszprém Rallyn is indulnak Sébastien Ogier korábbi autójával. 

Nem hiszitek el, kinek tetszik az elektromos versenyautó

0

Egyre több versenyző csatlakozik az elektromos versenyautó iránt rajongók táborához. Michelisz Norbert korábban úgy nyilatkozott a Rallycafe.hu-nak, hogy szerinte nagyon jó a Hyundai elektromos Veloster N ETCR-je. Most a Hyundai gyári rallyversenyzője, Thierry Neuville is kipróbálhatta az autót és el volt tőle ájulva. 

Ahogy korábban megírtuk, Michelisz Norbert és Thierry Neuville a belgiumi Zolderben cserélt versenyautót. Míg Norbi a i20 N Rally1-et próbálhatta ki, Neuville a Veloster N ETCR volánja mögé ülhetett.

„Micsoda nagyszerű élmény! – mondta Neuville. – Ez volt az első alkalom, hogy elektromos versenyautót vezettem, és teljesen más volt, mint bármi, amit eddig csináltam. Az 500 kW-os teljesítmény azonnali és nagyon agresszív volt.

Jó volt vezetni, de be kell vallanom, nem voltam hozzászokva, hogy nincs motorzaj és váltóhang. Meg kellett értenem, mert általában a váltóval fékezünk, itt pedig csak lábbal lehet.

De azért élveztem. Korábban is részt vettem már TCR versenyeken, de lehet, hogy a jövőben egy elektromos versenyen is indulok.”

A Hyundai Motorsport megbízott csapatvezetője, Julien Moncet is az elektromos versenyautó fontosságáról, illetve a két bajnokság közti átmenetről beszélt.

„A zolderi bemutatóversenyünk tökéletes alkalom volt számunkra, hogy bemutassuk mindazt, amit a Hyundai Motorsport és a Hyundai nagyteljesítményű N márkája képvisel: innovatív autós technológia, csapatmunka, szórakozás és izgalom.

Csodálatos volt látni a Hyundai i20 N Rally1 hibrid autónkat a pályán a Veloster N ETCR mellett. Egyértelmű volt, hogy Thierry és Norbert nagyon élvezték a volán mögött, tippeket osztottak meg egymással és összehasonlították a két autót.

Mindig jó hallani más bajnokságok versenyzőinek véleményét, hiszen közösen az a küldetésünk, hogy a motorsporton keresztül segítsünk pozitívan befolyásolni az autófejlesztés irányát, ahogyan az elektromos jövő felé haladunk.

Az ehhez hasonló aktiválási lehetőségek hatékony módja annak, hogy megmutassuk az elektromos és hibrid motorsport izgalmát.”

Komfort zónán kívül – Csomós Mixiék a Liepaja Rallyn (videó) 

0

Csomós Miklós és Nagy Attila szeretett volna a top ötben zárni a Rally Európa-bajnokság lett versenyén, azonban ez egy defekt miatt nem sikerült. Azonban a 11. helyhez is ki kellett lépniük a komfort zónájuk határán. 

Nagyon komoly tempóval kezdett Csomós Mixi és Nagy Attila a Liepaja Rallyn, hiszen az első szakaszon csupán kilenc tizeddel maradtak el a legjobb eredményt elérő Martins Seskstől. 

A következő szakaszon azonban egy túlcsúszás miatt defektet szedtek össze, amivel csaknem egy percet vesztettek. Ez meg is pecsételte sorsukat és el kellett köszönniük a kitűzött céltól, a legjobb ötben való zárástól. 

A páros azonban később sem adta fel és tesztelte saját maga és autója határait, amivel végül az első napot a 15. helyen, a versenyt pedig végül a 11. helyen zárták. 

A HUMDA Academy versenyzőiről külön film is készült Lettországban, az R-SECTOR pedig egészen a szerdai teszttől a verseny végéig megörökítette Mixiék futamát. 

Neuville: Michelisz jól ment a Rally1-essel

0

A belgiumi Zolderben valóra vált Michelisz Norbi régi álma: rallyautót vezethetett. Nem is akármilyet, hiszen a Hyundai csapat promóciója során Thierry Neuville idei Hyundai i20 N Rally1-esét próbálhatta ki. 

„Azóta vártam ezt a napot, amióta bejelentették – mondta Michelisz Norbi. – Számomra ez volt az első alkalom rallyautóban. Thierry mellett ülni csodálatos élmény volt. A Hyundai i20 N Rally1 fantasztikus érzés, és az ő tanácsaival sikerült elsajátítani az érzést és önbizalmat szerezni.

Nem is emlékszem, mikor éreztem magam utoljára ennyire jól. Nagy különbség van a Veloster N ETCR-hez képest; egy kicsit jobban lehet csúszni. Érzed, hogy a hibrid rendszer működik; ez egyedülálló. A teljesítmény és a gyorsulás, amit az autó nyújt, nagyszerű.

Fotó: Romain Thuillier // Hyundai Motorsport GmbH

Thierry az első pillanattól kezdve tudta, hogy mit kell tennie a Veloster N ETCR-ben; ismerte a referenciapontokat, és a ritmusa is pont megfelelő volt. Ezekkel az autókkal könnyű alábecsülni azt a sebességet, amit a kanyarokba lehet vinni. Magabiztosan kezelte az autó hátulját. Ha öt körrel többet ment volna, akkor sem vennénk észre, hogy rallyversenyző. Le voltam nyűgözve.”

Fotó: Romain Thuillier // Hyundai Motorsport GmbH

Neuville is méltatta Michelisz teljesítményét, aki szerint kiváló rallyversenyző lenne.

„Úgy gondolom, Norbi nagyon jól teljesített ahhoz képest, hogy mindössze két kör tapasztalata van WRC autóval. Azonnal jól érezte magát, ahogy én is, de ő egy profi versenyző.

Néhány apró tippel néhány kanyarban már a határ közelében voltunk. A murvás gumik kicsit megkönnyítették és élvezetesebbé tették az első tapasztalatszerzést. Az is jó volt, hogy megmutathattam neki, hogyan működik a WRC hibrid rendszere, ami teljesen új az idei évben, és különbözik a teljesen elektromos rendszertől.”

Michelisz
Fotó: Romain Thuillier // Hyundai Motorsport GmbH

Michelisz Norbert pár héttel korábban mesélt arról a Rallycafe.hu-nak, hogy a jövőben szeretne igazi rallyversenyen indulni, sőt, egy teljes magyar bajnoki szezont sem zár ki.

Lakatos Róbert: Sajnos nem értünk célt és elbuktunk! – Törlik a Vértes Rallyt 

0

A Vértes Rallyt tavaly rendezték meg először és csak remélhetjük, hogy nem utoljára, miután Lakatos Róbert rendező az idei versenyt lemondani kényszerült. 

Tavaly mindenki nagy örömére egy új helyszín került a Magyar Rally Bajnokság naptárába, Mór, ahol először rendezték meg a Vértes Rallyt. 

Az összesen négy pályán megrendezett 11 szakaszt követően Mads Ostberg és Torstein Eriksen nyert Hadik András és Kertész Krisztián, valamint Velenczei Ádám és Igor Bacigál előtt. 

Azonban nem csak ők, hanem szinte mindenki boldogan távozott a versenyről. 

Idén a hatodik verseny lett volna az ORB-ben a móri, azonban Lakatos Róbert lemondani kényszerült anyagi problémák miatt. 

“Fájdalmas döntést kellett meghoznunk a mai napon! – mondta Lakatos. – Az elmúlt hónapokban próbáltuk helyreállítani a rendezvény megingott gazdasági hátterét. Sokan bíztattak, drukkoltak nekünk, hogy ez sikerüljön! Ezúton is szeretném megköszönni azoknak, akik bátorítottak és a támogattak minket ezen az úton!

Sajnos nem értünk célt és elbuktunk! Egyedül maradtunk a végére, és hosszas mérlegelés és tépelődés után be kell, hogy lássuk el kell engednünk a Vértes Rally megrendezésének lehetőségét!

Az utolsó utáni pillanatig a verseny megtartása volt a célunk – nem a lemondása, de sajnos a sportegyesületünk nem tudja felvállalni a rendezéssel kapcsolatos terheket, mert nem rendelkezünk az ehhez szükséges forrásokkal!”  

A teljes közlemény itt olvasható. 

A Rally Szakági Bizottság tájékoztatása szerint megpróbálják pótolni a móri versenyt, de az biztosan nem az eredeti Vértes Rally időpontjában lesz, mert az addig hátralévő 50 nap túl kevés egy verseny megrendezésére. 

Legendás verseny tér vissza a WRC-be 

0

Jövőre újra a Rally Világbajnokság naptárába kerül a legendás Mexikó Rally, pontos ideje még nincs a versenynek, de az szinte biztos, hogy márciusban kerül megrendezésre. 

A Mexikó Rallyt 2020-ban tudták utoljára megrendezni, azonban a járvány kitörése és a repülőjáratok sorozatos törlése miatt az utolsó napot már törölték. 

2023-ban visszatér a murvás verseny a Rally Világbajnokság naptárába. És bár pontos dátuma még nincs a legendás mexikói futamnak, szinte biztos, hogy marad a hagyomány és márciusban kerül megrendezésre, mert akkor egyébként is szünet van a WRC-ben és így elkerülik a legmelegebb és a csapadékos időjárást is. 

“2023-ban visszatér Guanajuatóba a Rally Világbajnokság mezőnye – mondta Diego Sinhue, a régió kormányzója a közösségi oldalán. – Ez nagy motiváció számunkra, mert a Mexikó Rally újbóli megrendezése a bizalmat sugallja a régió iránt és nagy lehetőség a turizmus reklámozására. Szeretnénk egy nagyszerű rendezvényt készíteni.” 

A 2023-as WRC naptár vélhetően csak a Motorsport Világtanács október 19-i ülésén kerül nyilvánosságra, annyi azonban már biztos, hogy az idei évhez képest egy futammal több, 14 kerül a naptárba. Ebből nyolc lesz Európai, hat pedig azon kívüli rendezvény. 

Az is biztos, hogy Kenya marad a naptárban, mert a Szafari Rally szervezőivel a WRC promótere hosszútávú szerződést kötött. Nagy valószínűséggel a japán és új-zélandi vb futam is marad, míg a fentmaradó helyekért az Egyesült Államok, Argentína és Chile versenyez. Ausztrália valószínűleg nem kerül a naptárba. 

Bemutatkozott a Skoda Fabia RS Rally2 

0

A múlt hétvégén a cseh Bohemia Rallyn bemutatták a vadonatúj Skoda Fabia RS Rally2-t Andreas Mikkelsen vezetésével. Az autó előfutóként a szuperspeciál szakaszokon volt látható. 

Andreas Mikkelsen irányítása alatt mutatkozott be az új Skoda Fabia RS Rally2 a múltheti Bohemia Rally szuperspeciál szakaszain, az autó előfutóként volt jelen a rendezvényen, de a norvég pilóta így is igyekezett megmutatni az autó erősségeit. 

Az autót június közepén mutatták be a Skoda Motorsport Mlada Boleslavi központjában, a homológizáció pedig augusztusban történhet meg és első versenyeire a nyár utolsó hónapjában, valamint szeptemberben kerülhet sor. 

Mivel az autógyártás során tapasztalható alkatrész hiány a Skodát is sújtja, így valószínűleg az ügyfelek az év vége felé kaphatják meg az első autókat. 

A versenyt Jan Kopecky nyerte Simon Wagner és Dominik Stritesky előtt, miután Filip Mares az utolsó szakaszon kényszerült az élről kiállni műszaki hiba miatt. 

Neuville: Észtországban mindig fontos a jó eredmény 

0

Thierry Neuville a második helyen áll a bajnokságban és az Észt Rallyn szeretné megismételni tavalyi dobogós eredményét, ami különösen fontos lenne csapattársa, Ott Tanak hazai futamán. 

Thierry Neuville eddig minden idei versenyen tudott pontot szerezni, és két dobogós eredményének is köszönhetően a bajnokság második helyéről várhatja az Észt Rallyt, csapattársa, Ott Tanak hazai versenyét, melyen a belga versenyző mindig szeretne jól szerepelne. 

“AZ Észt Rally a szezon egyik leggyorsabb rendezvénye, ráadásul Ott Tanak hazai futama, ahol mindig fontos, hogy jó eredménnyel zárjunk – mondta Thierry Neuville. – Én is nagyon élvezem az észt pályákon való vezetést. Az első versenyünk kissé nehéz volt, de megismerve a pályákat már hamar a kedvenceddé válnak a pályák. Kissé hasonlít Finnországra, nagyon gyorsak a pályák, csak kevesebb az ugrató. Mivel puha a talaj, így általában a szakaszok második teljesítésére mély nyomok alakulnak ki, így az ugratók is nagyobbak lesznek. Tavaly sikerült dobogón zárni és idén is ebben bízunk.” 

A belga versenyző még 2012-ben indult először az Észt Rallyn és azonnal a második helyen zárt Citroen DS3 WRC-vel, 2020-ban már a Hyundai versenyzőjeként indult, azonban műszaki hiba miatt nem tudott célba érni, tavaly azonban a harmadik helyet szerezte meg. 

A hétvégi észt versenyen 24 szakasz vár a mezőnyre, a versenytáv pedig 313,84 km lesz.  

A versenyzők dolgát az időjárás is megnehezítheti, mert a 20 fok körüli hőmérséklet mellett zivatarok is előfordulhatnak. 

A csapatvezetők is autóba ülnek az Észt Rallyn 

0

A Rally Világbajnokság három gyártójának csapatvezetői az Észt Rally csütörtök esti szuperspeciál szakaszon ülnek autóba, egész pontosan teherautóba. 

Julien Moncet, Jari-Matti Latvala és Richard Millener is autóba, E13-as kategóriájú teherautóba ül az Észt Rally csütörtök esti szuperspeciál szakaszán, hogy összemérje tudását. 

“Vezettem már teherautót, de ilyet még soha – mondta Jari-Matti Latvala, a Toyota Gazoo Racing csapatfőnöke, aki versenyzői karrierje során 18 vb futamot nyert meg. – Biztosan jó szórakozás lesz, mert a jármű hátsó része valószínűleg könnyű, ezért sokat fogunk csúszkálni, viszont a sebességváltás terén számítok egy kis nehézségre.” 

Julien Moncet szintén rendelkezik versenyzői tapasztalattal, hiszen korábban gokartozott és rallycross versenyeken is részt vett. 

“Mindennek már 20 éve! – kommentálta a Hyundai Motorsport csapatfőnöke. – Kíváncsi leszek miként tudom megnyomni a teherautó pedáljait. Ha ezt nem én nyerem, de a vasárnap délután mi örülhetünk, akkor már jó hétvégénk volt.” 

Malcolm Wilson, az M-Sport ügyvezető igazgatója ugyanakkor nem hajlott volna a versenyre. 

“Nincs szükségem teherautóra, hogy hülyét csináljak magamból – mondta Wilson. – Viszont a pálya szélén kíváncsi leszek a versenyre.”